پیام تبریک شهردار کرمان به مناسبت نوروز 98

پیام تبریک شهردار کرمان به مناسبت نوروز 98

 

 

شهردار کرمان طی پیامی، نوروز  و آغاز سال نو را به همه‌ی همشهریان تبریک گفت.

 

به گزارش کرمان آنلاین در این پیام آمده است

به نام یگانه هستی بخش

نوروز بمانید که ایام شمایید
آغاز شمایید و سرانجام شمایید

نوروز، میراث مانای نیاکان ما، از باشکوه‌ترین جلوه‌های خدا در جهان هستی است. این نوبهار طبیعت، موسم نزدیکی و پیوند دل‌ها و آرزو‌هاست و آغازگر فصل رویش، زایش، شادابی و امیدآفرینی، جلوه‌ای است از نو شدن دل‌ها و جان‌ها، آشتی با طبیعت و نماد مهربانی و پیام‌آور صلح و دوستی.

پایان تقویم هر سال هم، آیینه‌ای از عملکرد مسئولان در عرصه‌ی خدمت‌رسانی است و اینک در آستانه‌ی فصل بهار و پایان یک سال کاری، خشنودیم که شهرداری کرمان با هر آنچه در توان داشت، علیرغم مشکلات اقتصادی، توانست با تلاش جهادی و اقتصاد مقاومتی، سالی پرکار را پشت سرگذاشته و خدماتی ارزنده را به مردم دیار کریمان ارائه دهد و امیدواريم در سال جدید در پناه یزدان پاک، در سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری و با نصب‌العین قرار دادن پیام ایشان، در کنار شما مردم خوب کهن دیارمان، کرمان، بتوانیم خدماتی شایسته و در خور شأن همشهریان ارائه دهیم.

نوروز را فرصت مناسبی می‌دانیم تا با شما خوبان، عهد ببندیم که برای رسیدن به شهری آبادتر و توسعه یافته و تحقق زندگی شایسته‌تر توأم با معنویت، آرامش، امید و نشاط، لحظه‌ای از تلاش دست برنداریم و در راستای نیل به اهداف و رسالت‌مان در راستای عمران و توسعه‌ی متوازن شهر و ارتقای سطح فرهنگ شهروندی، آن طور که شایسته‌ی مردم شریف این کهن دیار تاریخی است؛ تلاش و کوشش کنیم.

اينجانب در آستانه‌ی سال جديد ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام و عرض ادب به خانواده معظم شهدا،ايثارگران و جانبازان، حلول سال نو را که نشانه‌ی قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است؛ به تمامی مردم کشور و به ویژه هم استانی‌های عزیزمان، تبریک و تهنیت عرض کرده و از درگاه پروردگار متعال، برای همگان، آرزوي سلامتي، سربلندي و توفيق روز افزون مسئلت دارم.

سرزمین دل‌هایتان معطر از نور الهی باشد.

ای تغییر دهنده‌ی دل‌ها و دیده‏‌ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده‌ی سال و حالت‌ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال

سید مهران عالم‌زاده
شهردار کرمان
اول فروردین نودوهشت

 

 

 

چاپ