اجرای ماکت بناهای تاریخی شهر کرمان در نمایشگاه گل و گیاه شهرداری

اجرای ماکت بناهای تاریخی شهر کرمان در نمایشگاه گل و گیاه شهرداری

alt

سرویس خبر :اداره ی روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهر کرمان از اجرای ماکت هایی متنوع از بناهای تاریخی شهر کرمان در نمایشگاه گل و گیاه شهرداری خبر داد.
مهندس محمد رضا عسکری با اشاره به تحویل غرفه سازمان بهسازی و نوسازی در محل برگزاری نمایشگاه گل و گیاه شهرداری در پارک مادر گفت: ماکت هایی متنوع از مقبره خواجه اتابک، مدرسه حیاتیه، پارکینگ فتحعلیشاهی و ... توسط سازمان بهسازی و نوسازی ساخته شده که در غرفه اختصاصی این سازمان به نمایش گذاشته خواهند شد.
وی همچنین از برپایی نمایشگاهی کوچک از عکس های پروژه تعریض خیابان شهید باهنر در غرفه سازمان بهسازی و نوسازی خبر داد و خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه پروسه تعریض خیابان شهید باهنر از شروع عملیات تعریض تا پایان کار در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.
مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهر کرمان در ادامه از ارائه گزارش عملکرد سازمان در خصوص بافت فرسوده و بهسازی این بافت در قالب بروشور، فیلم و لوح فشرده خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین نمایشگاهی از وسایل قدیمی از قبیل دربهای چوبی، آجرهای منقش، کوزه های قدیمی و ... در غرفه سازمان به نمایش گذاشته خواهد شد.
مهندس عسکری در پایان از برپایی کارگاه کوزه گری در غرفه سازمان بهسازی و نوسازی خبر داد و ابراز امیدواری کرد: شهروندان عزیز ضمن بازدید از غرفه این سازمان و آشنایی با فعالیت های آن، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را به مسئولان مستقر در غرفه ارائه نمایند.

 

چاپ

 اينجا شهرداري کرمان ... اينجا شهرداري کرمان ...

سامانه ارتباط مردمی : 137
سامانه پیامکی : 10001371000
تلفن های تماس : 32268350-034
آدرس ساختمان شهرداری مرکز :
کرمان - میدان شورا
کد پستی شهرداری:7614764447