نصب دوربین های پایش تصویری در کلیه‌ی ورودی ها و معابر اصلی شهر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهری خبر داد:
نصب دوربین های پایش تصویری در کلیه‌ی ورودی ها و معابر اصلی شهر
ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت راه‌اندازی مرکز مانیتورینگ در شهر کرمان

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری کرمان، از ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت راه‌اندازی مرکز مانیتورینگ (پایش تصویری) در شهر کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، علی زنگی آبادی در حاشیه بازدید شهردار و معاونین وی از ساختمان جدید سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری گفت: یکی از برنامه های اصلی این سازمان در سال‌جاری، راه اندازی مرکز مانیتورینگ (پایش تصویری) در شهر کرمان و نصب دوربین های پایش تصویری در کلیه‌ی ورودی ها و معابر شهری بر اساس اولویت است.
وی ادامه داد: با نصب و راه‌اندازي دوربين‌هاي پايش تصويري، امكان رصد رويدادهاي ترافيكي در معابر اصلي شهر فراهم می شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری کرمان تصریح کرد: هوشمندسازی تعدادی از تقاطع های اصلی شهر کرمان یکی از برنامه‌های این سازمان برای سال جدید است که پس از راه اندازی مرکز مانیتورینگ و نصب دوربین‌های پایش تصویری صورت خواهد گرفت.

زنگی آبادی با اشاره به اینکه این دوربین ها در کلیه‌ی ورودی های شهر، کمربندی ها و تقاطع های اصلی و همچنین خیابان‌ها و معابر اصلی بر اساس نیاز نصب خواهد شد، افزود: کنترل سرعت، تردد شمار، نظارت تصویری و نظم بخشیدن به عبور و مرور از جمله کارکردهای دوربین های سامانه پایش تصویری کرمان است.

مریم ایرانمنش

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9601-2019-03-31-06-03-24?tmpl=component&print=1#sigProId7f8c7132d5

چاپ