«عضو و دبیر هیات مدیره» شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

«عضو و دبیر هیات مدیره» شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری معرفی شد

 

 

طی حکمی از سوی شهردار کرمان محمد بابایی «عضو و دبیر هیات مدیره» شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

 

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین در متن این حکم آمده است:

 

برادر بزرگوار جناب آقای مهندس محمد بابایی

با سلام و تحیات

نظر به اهمیت و ضرورت ساماندهی مشاغل شهری جهت پیشبرد اهداف شهرداری  کرمان در رسیدن به شهری شاداب، قابل سکونت برای حال وآینده و ایجاد محیط زندگی مناسب و دور از هر گونه آلایندگی، نیازمند هم اندیشی و همکاری با فعالان و نخبگان حوزه خدمات شهری می باشد تا بتوانیم بستری مناسب و پویا جهت کسب و کار و توسعه اقتصادی شهر و شهرداری، همچنین رضایت شهروندان ایجاد کنیم.

بدین منظور با توجه به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی دارم و به استناد ماده هفت فصل چهارم اساسنامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی به موجب این حکم به سمت «عضو و دبیر هیات مدیره» منصوب می نمایم، از اهم وظایف جنابعالی بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به برنامه‌های میان مدت و بلند مدت سازمان در چارچوب دستورالعمل ها و بخشنامه‌های ابلاغی، بررسی و تایید بودجه با رعایت بخشنامه مربوطه، بررسی و تایید صورت های مالی و سایر وظایف محوله در اساسنامه می باشد. امیدواریم با اتکال به خداوند و همکاری سایر اعضا در پیشبرد اهداف موفق وموید باشید.

سید مهران عالم زاده

شهردار کرمان و رییس شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.kerman.ir/index.php/fa/2016-01-16-04-50-56/9854-2019-06-13-19-06-28?tmpl=component&print=1#sigProIdeafaedb1a3

چاپ