جشنواره تابستان کرمان، فرصتي براي ارتقای گردشگري کرمان است

شهردار کرمان:

جشنواره تابستان کرمان، فرصتي براي ارتقای گردشگري کرمان است

 

 

شهردار کرمان گفت: جشنواره «تابستان کرمان» شهرداری در راستاي مقصد سازي شهر کرمان براي گردشگران و ارتقای صنعت گردشگري است.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سيد مهران عالم زاده در جلسه هم انديشي پيرامون برنامه هاي جشنواره تابستان کرمان با حضور شهرداران مناطق شهر و مديران شهرداري کرمان برگزار شد؛ گفت: اين جشنواره در راستاي جشنواره نوبهار کرمان در پيش گرفته شده و براي عموم مردم شهر کرمان و گردشگران است .

وي با اشاره به اين که رويدادهايي چون جشنواره ها در کشورهاي ديگر در يک بازه زماني مشخص برگزار مي شوند، افزود: در تدارک ديدن برنامه هاي  اين جشنواره بايد فضاي کشور و وضعيت گردشگري شهر کرمان را در نظر داشت و متناسب با آن، روند اجرايي برنامه ها را در پيش گرفت.

شهردار کرمان تصريح کرد: جشنواره تابستان کرمان با هدف توسعه گردشگري کلان شهر کرمان برگزار مي شود و در آن اهدافي چون  ارتقا سطح نشاط اجتماعي و مشارکت عمومي نيز در نظر گرفته شده است.

وي از جمله مزيتهاي برگزاري جشنواره تابستان کرمان را افزايش پويايي، تحرک و نشاط بيشتر بين مردم کرمان ذکر و خاطرنشان کرد: اميدواريم اين جشنواره مورد رضايت مردم واقع شود.

در ادامه اين جلسه معاون فرهنگي اجتماعي شهردار کرمان گزارشي از برنامه هاي در دست اقدام در اين جشنواره ارايه کرد .

محمدعلی جوشايي با اشاره به اقبال عمومي مردم از جشنواره نوبهار کرمان افزود: از جمله برنامه‌های این جشنواره رژه خودروهای کلاسیک کشور، لیزر شو و برگزاری کنسرت موسیقی و کنسرت های شبانه در فضای عمومی  است.

وی تصریح کرد: این برنامه ها حرکت خوبی در راستای ایجاد فضای بانشاط در شهر کرمان هستند و جریان های فرهنگی دیگری را نیز به دنبال خواهند داشت.

جوشایی افزود: جشنواره تابستان کرمان برای همه اقشار جامعه است و مردم مناطق مختلف شهر کرمان می توانند از برنامه های آن بهره مند شوند.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم تا برنامه ها در شأن مردم و آبرومندانه برگزار شود.

مهدیه جعفری

 

چاپ