برپایی جشن روز دختر در شهربازی کرمان

مدیر عامل شهربازی کرمان خبر داد:

برپایی جشن روز دختر در شهربازی کرمان

 

 

مدیرعامل مجموعه‌ی شهربازی کرمان، از بر پایی جشن روز دختر در شهربازی این شهر خبر داد و گفت: این جشن به مناسبت سالروز تولد حضرت فاطمه معصومه (س) در روز چهارشنبه 12 تیر ماه برگزار می شود.

محسن ملکی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرمان آنلاین افزود: این جشن با برنامه‌های متنوع فرهنگی، اجرای موسیقی و نمایش همراه است و شهروندان می توانند ضمن بهره‌مندی از برنامه‌های شاد از فضای نمایشگاهی بازارچه خود اشتغالی شهربازی نیز بازدید کنند.

وی ادامه داد: طی ماههای اخیر با توجه به افزایش تعداد دستگاه‌های بازی، بهسازی و نورپردازی فضای این مجموعه، شاهد استقبال شهروندان و مسافران از مجموعه شهربازی کرمان بودیم.

ملکی ادامه داد : 9 دستگاه بازی توسط شهربازی و با مشارکت بخش خصوصی، در سال جدید به این مجموعه اضافه شده است و در مجموع 42 وسیله بازی و سرگرمی در این مجموعه فعال هستند.

مدیرعامل مجموعه شهربازی کرمان تصریح کرد: با این اقدام ظرفیت شهربازی به لحاظ دستگاه ها و وسایل بازی 30 درصد افزایش پیدا کرده و تمامی دستگاه‌ها و وسایل بازی شهربازی کرمان، از استاندارد لازم برخوردار هستند.

گفتنی است اغذیه فروشی‌ها و رستوران‌های موجود در شهربازی کاملا بهداشتی هستند و شهروندان می‌توانند با اطمینان از غذاهای متنوع آن استفاده کنند.

لازم به ذکر است  شهربازی کرمان در ایام تابستان تا ساعت یک صبح پذیرای شهروندان است و در روز جشن دختر تا ساعت 2 بامداد دایر می‌باشد.

مهدیه جعفری

چاپ